Ponad 30 lat doświadczenia w nagraniach lektorskich i muzycznych

 

Start

Studio nagrań "TR Studios" Tomasza Roguli wita!

W ramach naszych dwóch działów nagrywamy za równo nagrania lektorskie/aktorów speakerów  dla firm np audiobooki i spoty reklamowe, wszelkie produkcje głosowe w tym zapowiedzi, komunikaty  oferując  w tym zakresie jeden z  największych w Polsce zespół lektorów i znanych głosów (patrz nasza  Baza lektorów),  a także  muzykę i zespoły muzyczne i solistów (np piosenki, sesje-prezenty)  od rocka do klasyki , pop i jazz itp.

Wiele obecnie znanych kapel i obecnych gwiazd zaczęło skutecznie swa karierę na rynku od nagrań i demo wykonanych w TR STUDIOS. W tym studio nagrań powstawały nierzadko największe przeboje. Polecamy uwadze naszą Galerię gwiazd.  Naszym atutem prócz sprzętu jest zatem to co najważniejsze dla młodego muzyka - duże doświadczenie w produkcji i realizacji dobrych nagrań . Oferujemy kompleksowo cały cykl produkcji nagrań jak i dowolny etap, np   nagrania wokalu,solistów,  bebnów i instrumentów po miks i finalny mastering cyfrowy  ale i analogowy !

W zakresie  NAGRAŃ MUZYCZNYCH nagrywają u nas z powodzeniem swe tanie dema zarówno  amatorskie  kapele oraz amatorzy wokaliści np w ramach sesji-prezetu na urodziny  jak również zawodowi muzycy i największe gwiazdy  sceny muzycznej. Od rocka do metalu i do folku, jazzu i klasyki. W TR Studios gościło tysiące osób. A my skutecznie pomagamy młodym w karierze i sukcesie. Polecamy taki oto link o nas i o Grammy.
Można  u nas nagrać szybkie demo  zarówno bardzo tanio tj. na tzw. "setkę", epkę lub nagrać swój wokal do gotowego podkładu instrumentalnego (np. sesja prezent dla bliskich) jak i  można wyprodukować cały album. Realizujemy kompleksowo i proste szybkie  i nawet najtrudniejsze sesje nagraniowe począwszy od nagrania śladów instrumentów przez miks po mastering. Można też przyjść z nagranymi w innym miejscu śladami i tylko je zmiksować korzystając z naszego  bogato wyposażenia studia i znakomitej konsoli mikserskiej lub wykonać  finalny mastering w tym i analogowy (na prawdziwej taśmie masteringowej), gdy ma się już zmiksowany materiał. Możliwy jest zatem każdy wariant pracy i na kieszeń młodego zespołu lub solisty amatora.

W zakresie NAGRAŃ LEKTORSKICH i REKLAMOWYCH do internetu, radia i TV  oferujemy obecnie jedną z największych w Europie bazę lektorską setek  lektorów i aktorów - w tym najbardziej znane nazwiska polskie. Nagrania w językach obcych realizujemy z native speakerami w blisko 60 językach.

W TR STUDIOS można zamówić wszelkie nagrania lektorskie potrzebne firmom i instytucjom do reklam TV/radio, spotów, prezentacji, audiobooków, szkoleń, przewodników, filmów, central telefonicznych IVR i innych zastosowań głosu ludzkiego. Można zorganizować jako atrakcję okolicznością sesję integracyjną dla pracowników firmy itp. Z naszej bazy lektorów i usług nagraniowych w ciągu parudziesięciu lat skorzystały setki firm i instytucji-patrz lista klientów. Znajdziecie u nas wiele znanych głosów polskich lektorów i aktorów w tym Daniela Olbrychskiego, Piotra Machalicy, Mariana Opani,  Bogusława Lindy, Magdaleny Różkczki, Krzysztofa Hołowczyca, Zbigniewa Zamachowskiego, Artura Barcisia i wielu wielu innych. Tu link do bazy voicowej

Więcej informacji na temat studia nagrań w zakładce O nas.

studio nagrań , studia nagrań , recording studio. recording of music. Nagrania, realizacja nagran. Realizacja nagrań.