Sesje Prezentowe-covery itp  

Realizujemy także nagrania w formie OKOLICZNOŚCIOWYCH SESJI PREZENTOWYCH . Taka sesja to bardzo popularny rodzaj niezwykłego, unikatowego, będącego wielką przygodą prezentu jaki można wykupić dla kogoś bliskiego z przeróżnych okazji np ślubu, komunii, zakochania, lub w celu nagrania coveru ulubionej piosenki do posiadanego podkładu itp. Prezent taki wykupuje się dla osoby lub grupy osób obdarowanych lub nawet dla... siebie w postaci Voucheru na tzw sesję.

 

 

Wielu pyta czy taka sesja prezentowa to coś trudnego i czy wymaga wielkich zdolności i wiedzy. Wręcz przeciwnie-pod naszą czujną opieką to proste i zupełnie niezapomniane przeżycie nawet dla kogoś kto nigdy nic jeszcze nie nagrywał i nigdy nawet nie był w studiu i to niezależnie od wieku!
Co też bardzo ważne- w odróżnieniu od innych tzw prezentów oferowanych przez firmy na rynku to coś co nie trwa przysłowiowe 5 minut jak przejażdżka drogim autem lub jazda na karuzeli, bowiem jeśli trzeba przygoda w czasie takiej sesji prezentowej w studiu trwa cały dzień! Cały dzień wielkich emocji, radości i poznawania tajników pracy studia, dobierania mikrofonów, śpiewania, nagrywania, miskowania i finalnego produkowania swej piosenki dla kogoś ukochanego lub przez kogoś ukochanego !

Technicznie to bardzo typowa sesja, nic trudnego nawet dla kogoś kto nigdy jeszcze nic nie nagrywał . Wszytko wyjaśniamy krok po kroku i można powiedzieć prowadzimy taką osobę lub grupę osób obdarowaną sesją prezentową "za rękę".

Często ludzie robią sesje-prezenty swym bliskim. Dziadkowie wnuczkom, narzeczeni sobie wzajem, rodzice dzieciom lub muzykującej młodzieży, zakochani swym wybranym itp. Dla osoby obdarowanej takim prezentem wystawiany jest przez nas wspomniany tzw okolicznościowy Voucher. Ważność prezentowego vouchera typu OPEN to 6 miesiecy.

Oczywiście można w naszym studiu TR Studios w Warszawie zrealizować dowolnego rodzaju nagrania prezentowe np muzyczne, wokalne i covery znanych utworów, lektorskie i wszelkie inne a nawet całego zespołu gdy prezent wykupiony jest dla zespołu a nie dla jednej obdarowanej osoby (co też się czesto zdarza) . Cennik dla każdej opcji nagrań w tym i takich jest na www.trstudio.com w zakładce cennika nagrań muzycznych. W razie pytań, wątpliwości lub uzgodnienia terminu itp prosimy zawsze zadzwonić do nas nas tel: 601842926.

Chętnie odpowiadamy na wszelkie kwestie w tym jak zorganizować takie nagrania szybko, sprawnie, profesjonalnie i tanio. Doradzamy mając ponad 35 lat doświadczenia w nagraniach. Powyżej nieco fotografii z takich specjalnych sesji prezetowych lub eventowych w tym wybranych wyjątkowo wizualnie oryginalnych i nietypowych skalą lub pomysłowością grupowych "nagraniowych prezentów".
Polecamy też gorąco i ten link: https://www.facebook.com