Ponad 30 lat doświadczenia w nagraniach lektorskich i muzycznych

 

Nagrana lektorskie

Witamy na stronie warszawskiego studia nagrań "TR Studios"

Studio specjalizuje się we wszelkich nagraniach lektorskich (także wielojęzycznych) potrzebnych firmom i instytucjom. Działamy od ponad 30 lat. Z naszej bazy lektorów i usług nagraniowych w ciągu tego czasu skorzystały już setki firm z całego świata i z Polski.

W zakresie NAGRAŃ LEKTORSKICH na wszelkie potrzeby reklamowe oferujemy jedną z największych w Europie naszą bazę lektorską. Znajdziecie w niej Państwo do wyboru około tysiąc znakomitych zawodowych lektorów i aktorów - w tym najbardziej znane nazwiska - władających łącznie 60 językami. Do wszystkich języków obcych mamy naszych 100% native speakerów.

Wykonujemy w tym dziale studia wszelkie nagrania potrzebne firmom i instytucjom do reklam TV/radia i internetu, spotów, prezentacji, nawigacji, audiobooków, szkoleń, przewodników, filmów, central telefonicznych IVR i wszelkich innych zastosowań głosu ludzkiego np do obrazu, do filmu itp. Lista klientów jest tutaj. Polecamy też zakładkę Opinie. Więcej informacji na temat studia nagrań w zakładce O nas.

Zapraszamy do TR Studios, Tomasz Rogula

studio nagrań , studia nagrań , recording studio. recording of music. Nagrania, realizacja nagran. Realizacja nagrań.

W dziale muzyki wykonujemy także nagrania młodych zespołów i wokalistów. Wiele obecnie znanych kapel zaczęło skutecznie swa karierę na rynku od nagrań wykonanych w TR STUDIOS. Od lat realizujemy wszelkie rodzaje produkcji dźwiękowych na potrzeby klientów. Naszym atutem prócz sprzętu jest zatem to co najważniejsze dla młodego muzyka- duże doświadczenie w dobrej produkcji waszej muzyki. Polecamy uwadze Galerię gwiazd w TR.

W obszarze NAGRAŃ MUZYCZNYCH nagrywają u nas z powodzeniem swe tanie dema zarówno młode, amatorskie i niezamożne kapele oraz wokaliści jak również zawodowi muzycy czy największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Od klasyki przez jazz, folk, rock do metalu. W TR Studios gościło tysiące osób. A my skutecznie pomagamy młodym w karierze i sukcesie. Polecamy taki oto link o nas i  o Grammy .

Można u nas nagrać szybkie demo zespołu zarówno bardzo tanio tj. na tzw. "setkę", epkę lub nagrać swój wokal do gotowego podkładu instrumentalnego (np. muzyczne prezenty dla bliskich) jak i można wyprodukować cały album. Realizujemy kompleksowo najtrudniejsze sesje nagraniowe począwszy od nagrania śladów instrumentów przez miks po mastering. Można też przyjść z nagranymi w innym miejscu śladami i tylko je zmiksować korzystając z naszego bogato wyposażenia studia i znakomitej konsoli mikserskiej lub wykonać finalny mastering w tym i analogowy (na prawdziwej taśmie), gdy ma się już zmiksowany materiał. Każdy wariant pracy u nas jest możliwy i niedrogi. Na kieszeń młodego zespołu.