Cennik nagrań reklamowych  

 

 

 Cennik Nagrań Reklamowych i Lektorskich:

 ( spoty z lektorami do radia, TV i wszelkie do multimediów itp ):

 Startowo już od paruset złotych za najprostsze nagranie lektorskie  z naszymi lektorami!

 

Cena za  całą produkcję reklamy/prezentacji/nagrania lektorskiego jest prostą sumą  tylko cen za głosy każdego z użytych w produkcji naszych lektorów  i aktorów z bazy głosowej, a studio gratis. - Zapytaj o cennik głosów.

Masz pytania dzwoń lub mailuj:

       (+48)  601842926
      (+48) 227509522
trstudio@trstudio.com
 

Cena nagrań reklamowych lub lektorskich  zależy  zatem od doboru i ilości zaangażowanych naszych lektorów/aktorów z naszej bazy głosów.  Najprostsze reklamy z jednym  polskim   tanim  (a  bardzo dobrym) lektorem do prostych zastosowań  zaczynają  się już zaledwie od paruset złotych.   Gdy natomiast macie Państwo swego lektora, wtedy koszt nagrania to tylko cena za wynajęcie samego studia-  wtedy posługujemy sie dla odmiany cennikiem nagrań muzycznych i ceny za studio zaczynają sie już od zaledwie 99 zł/h netto.

Wszystkie nasze najpopularniejsze głosy lektorów można odsłuchać on-line w bazie mp3. Tutaj link do bazy

 

Zawsze dokonujemy indywidualnej precyzyjnej i szybkiej wyceny  nagrania  dla dowolnego rodzaju nagrania i wskazanych głósów,  ponieważ istnieje wiele  możliwych kombinacji głosów z naszej bazy, rodzaju nagrań lektorskich i ilości wykonawców w takim nagraniu.  W celu otrzymania wyceny zawsze prosimy o telefon  lub mail i parę  prostych informacji co ma być nagrane i z którymi głosami z naszej bazy voicowej lub czy z Państwa lektorami.

 

O ile nie macie Państwo swego lektora, oferujemy  w naszje naszej bazie voiców blisko 1000 lektorów i aktorów w tym najlepsze polskie głosy aktorów znanych z głownych reklam w TV i radia jak i  59 języków obcych - (native speaker), nawet z rozróżnieniem na np. odmiany fonetyczne - na przykład angielski  w 11 akcentach- brytyjski , amerykański, kanadyjki, australijski, szkocki, irlandzki, włoski w  4 akcentach, szwajcarski w 5 dialektach  itp. Mamy lektorów  tajskich, japońskich, indiańskich, hiszpańskich, wietnamskich, irańskich, niemieckich, rosyjskich, francuskich, włoskich, itp..... Zobacz naszą bazę lektorów.

 

Dla  wygody wszscy nasi lektorzy w  bazie  głosowej  są ponumerowani   od  0001  do  N  i posegregowani  na języki i płcie. Na stronie  bazy są narzedzia do  zawężania wyszukiwania po przez dobór kryteriów.

Zatem by dokonać wyceny prosimy o  wybranie i  wskazanie numerów preferowanych  głosów z  naszej bazy  voicowej i podanie podstawowych informacji jaki rodzaj nagrania ma być wykonany, jaki  i jak długi tekst , na jakie pola eksploatacji i na jaki czas eksploatacji  ma być udzielona  tzw licnecja i metryka  reklamy.

 

 

Uwagi oraz elementy dodatkowe na życzenie klienta:
  • Płyta CD z nagraniem reklamy Gratis
  • Prawa autorskie do reklam Gratis!
  • Każdy dodatkowy scenariusz 150 zł
  • Produkcja ekspresowa do 24 godzin od zamówienia + 50% do ceny podstawowej
  • Remix gotowego i skolaudowanego nagrania od 290 zł

wszystkie podane ceny  netto.

należy doliczyć  VAT.