Sesje Prezentowe-covery itp  

Realizujemy także  nagrania w formie OKOLICZNOŚCIOWYCH  SESJI  PREZENTOWYCH . Taka sesja  to bardzo popularny rodzaj niezwykłego, unikatowego, będącego wielką przygodą prezentu jaki można wykupić dla kogoś bliskiego  z przeróżnych okazji np ślubu, komunii, zakochania, lub w celu nagrania coveru ulubionej piosenki do posiadanego podkładu  itp. Prezent taki wykupuje się dla osoby lub grupy osób  obdarowanych  lub nawet dla... siebie w postaci Voucheru na  tzw sesję.

 

 

Wielu pyta czy taka sesja prezentowa to coś trudnego i czy wymaga wielkich zdolności i wiedzy. Wręcz przeciwnie-pod naszą czujną opieką to proste i zupełnie niezapomniane przeżycie  nawet dla kogoś kto nigdy nic jeszcze nie nagrywał i nigdy nawet nie był w studiu i to niezależnie od wieku! 
Co też bardzo ważne- w odróżnieniu od innych tzw prezentów oferowanych  przez firmy na rynku to coś co  nie trwa  przysłowiowe  5 minut jak przejażdżka drogim autem lub jazda na karuzeli, bowiem  jeśli trzeba  przygoda w czasie takiej sesji prezentowej  w studiu trwa  cały dzień! Cały dzień wielkich emocji, radości i poznawania tajników pracy  studia, dobierania mikrofonów, śpiewania, nagrywania,  miskowania i finalnego produkowania swej piosenki dla kogoś ukochanego lub przez kogoś ukochanego !

Technicznie to bardzo typowa sesja, nic trudnego nawet dla kogoś kto nigdy jeszcze nic nie nagrywał . Wszytko wyjaśniamy krok po kroku i można powiedzieć prowadzimy  taką osobę lub grupę osób obdarowaną  sesją prezentową "za rękę".  

Często  ludzie robią sesje-prezenty  swym bliskim. Dziadkowie wnuczkom, narzeczeni sobie wzajem, rodzice dzieciom lub muzykującej młodzieży, zakochani swym wybranym itp. Dla osoby obdarowanej takim prezentem wystawiany jest  przez nas wspomniany  tzw  okolicznościowy Voucher.  Ważność  prezentowego vouchera  typu OPEN  to   6 miesiecy.

Oczywiście można w naszym studiu TR Studios w Warszawie zrealizować dowolnego rodzaju  nagrania prezentowe np muzyczne, wokalne  i   covery znanych utworów,  lektorskie i  wszelkie inne a nawet całego zespołu gdy prezent wykupiony jest dla zespołu a nie dla jednej obdarowanej osoby (co też się  czesto zdarza) .  Cennik  dla każdej   opcji nagrań w tym i takich     jest na    www.trstudio.com   w zakładce cennika nagrań muzycznych.  W razie  pytań, wątpliwości lub  uzgodnienia terminu itp  prosimy zawsze  zadzwonić do nas nas tel: 601842926.

Chętnie  odpowiadamy na wszelkie kwestie  w tym jak zorganizować  takie nagrania szybko, sprawnie, profesjonalnie  i tanio. Doradzamy mając ponad 35 lat doświadczenia w nagraniach.  Powyżej nieco fotografii z takich specjalnych sesji prezetowych lub eventowych w tym wybranych wyjątkowo wizualnie oryginalnych i  nietypowych skalą lub pomysłowością grupowych "nagraniowych prezentów".  
Polecamy też gorąco i  ten link:       https://www.facebook.com